نوشته فعال رسانه ای استان برای مدیر کل صدا و سیما استان آذربایجان شرقی

نوشته فعال رسانه استان برای مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی برسد به دست مدیران شبکه سهند شهید حاج مهدی باکری و ستارخان چرا باید سانسور شود؟!نوا و ذکر نام امیرالمومنین (ع) چرا باید بسته شود؟
نوشته فعال رسانه ای استان برای مدیر کل صدا و سیما استان آذربایجان شرقی

نوشته فعال رسانه استان برای مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی

برسد به دست مدیران شبکه سهند

شهید حاج مهدی باکری و ستارخان چرا باید سانسور شود؟!نوا و ذکر نام امیرالمومنین (ع) چرا باید بسته شود؟!شما یک برنامه در خور شأن هواداران تراکتور ندارید!

روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه بالغ بر صدو بیست هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای حمایت از تیم تراکتور در‌ مقابل سپاهان حضور داشت،اما تنها نکته تاریک این دیدار شبکه سهند بود، برنامه قبل بازی که به قول دوستان در فضای مجازی انگار امیرمهدی ۸ ساله از تبریز دکورش را ساخته است و از حضور چند دقیقه ای کارشناس که فقط در حد سلام و خداحافظی خلاصه می‌شود!

هواداران تراکتور در این بازی دنیا را به حیرت وا داشته بودند اما کسانی که در خانه بودند نتوانستند آن فضا را از قاب تلویزیونی ببنید و باید برای دیدن آن به شبکه های مجازی رجوع میکردن، عکس ستارخان و شهید مهدی باکری سانسور شد و حتی یک ثانیه هم پخش نشد، صدای هواداران کلا بسته بود و در شب های رمضان نوا و ذکر حیدر حیدر تماشاگران تراکتور که زبان زد کل کشور است پخش نشد!

سوال من از مدیران شبکه سهند این است،چهارشنبه شب هیچ شعاری غیر قابل پخش از هواداران فهیم تراکتور سر داده نشد و همه شعار ها در چهارچوب قوانین بودند ولی نمیدانم چرا اینها پخش نشد! اما شما بهتر است به بازی های پایتخت از شبکه سه سیما نگاه کنید و گوش دهید شعار هایی که سر داده میشوند اکثرشان غیر قابل پخش است اما آنجا انگار نه انگار...

سوال بعدی من این است که شما حتی یک برنامه ای تخصصی برای فوتبال ندارید! برای فوتبالی که در یک روز غیر تعطیل بیش از ۱۲۰ هزار نفر را به ورزشگاه می‌کشد،فوتبالی که اکثراً خیلی شبکه سهند فقط در زمان پخشش نگاه می‌کنند!

انتظار ما هم از مدیران باشگاه تراکتور و کانون هواداران پیگیری این موضوع هست که چرا باید شهید باکری،ستار خان ، ذکر حیدر حیدر و زیبایی هایی که تماشگران به راه انداخت سانسور شد.

✍️امیر اسلامی