تحسین شجاع در رسانه‌ها: سکوت به احترام فلسطین

حرکت شجاع خلیل‌زاده پس از بازکردن دروازه فلسطین و خودداری از شادی پس از گل، موردتوجه رسانه‌ها قرار گرفت.شاگردان امیر قلعه‌نویی خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد، اختلاف خود با فلسطین ر
تحسین شجاع در رسانه‌ها: سکوت به احترام فلسطین

حرکت شجاع خلیل‌زاده پس از بازکردن دروازه فلسطین و خودداری از شادی پس از گل، موردتوجه رسانه‌ها قرار گرفت.

شاگردان امیر قلعه‌نویی خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد، اختلاف خود با فلسطین را به عدد 2 رساندند و مدافع پیش‌تاخته تراکتور توانست در تیر دوم، توپ ارسالی را به بهترین شکل ممکن وارد دروازه کند و نتیجه مسابقه را 2 بر صفر کند.

در دقیقه دوازده مسابقه بود که تیم ملی صاحب یک ضربه کاشته شد. سامان قدوس توپ را به روی دروازه ارسال کرد که پس از عبور از تمامی بازیکنان، در تیر دوم به شجاع خلیل‌زاده رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پای تمام‌کننده، تور دروازه فلسطین را برای بار دوم به لرزه درآورد.

نکته جالب پس از گلزنی شجاع، خودداری این بازیکن از جشن گرفتن گلی بود که او وارد دروازه حریف کرد. خلیل‌زاده که برای شروع یک شادی استارت زده بود، ناگهان ایستاد و دستانش را بالا برد و از انجام خوشحالی خودداری کرد.

این حرکت خلیل‌زاده نیز مورد توجه رسانه‌های عربی قرار گرفت. تعدادی از حساب‌های کاربری عربستانی با انتشار تصویری از شجاع، حرکت او را مورد ستایش قرار داده و نوشتند که این بازیکن به دلیل احترام قربانیان و اشغال فلسطین به دست رژیم صهیونیستی، از انجام خوشحالی خودداری کرده است.