حضور سفیر ژاپن در قدمگاه شهرستان آذرشهر

بازدید سفیر ژاپن از قبرستان و معبد تاریخی قدمگاه واقع در روستای بادامیار به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز ،عصر روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲، تسوکادا تاماکی (Tamaki Tsukada) سفیر ژاپن در ایران از قب
حضور سفیر ژاپن در قدمگاه شهرستان آذرشهر

بازدید سفیر ژاپن از قبرستان و معبد تاریخی قدمگاه واقع در روستای بادامیار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز ،عصر روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲، تسوکادا تاماکی (Tamaki Tsukada) سفیر ژاپن در ایران از قبرستان و معبد تاریخی قدمگاه واقع در روستای بادامیار از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر بازدید کرد.

در این بازدید که محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر، جمعی از مسئولین، دهیار و شورای اسلامی بادامیار حضور داشتند، توضیحات لازم در خصوص این مجموعه منحصر بفرد توسط اسماعیلی رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آذرشهر و رحیمی مقدم سرمایه گذار این مجموعه ارائه شد.

در ادامه نیز از نمایشگاه صنایع دستی که به همت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی یاشیل حایات شهرستان آذرشهر در مجموعه بوم گردی محوطه قبرستان و معبد تاریخی قدمگاه واقع در روستای بادامیار از توابع بخش مرکزی شهرستان آذرشهر برپا شده بود بازدید کرد.

توضیحات لازم در خصوص صنایع دستی، توسط اسماعیلی رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آذرشهر و رحیمی قاضی مدیر شرکت یاشیل حایات ارائه شد.

در خاتمه بازدید، گردوی قدمگاه (بادامیار) و سوزن دوزی ممقان به عنوان سوغات به سفیر ژاپن اهدا شد.