🔻بمناسبت هفته دولت انجام پذیرفت:

🔸آیین افتتاحیه بزرگترین پروژه آموزشی استان در بخش گوگانمدرسه استاد شهریار منطقه گوگان با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح شد.🔻بمناسبت هفته دولت انجام پذیرفت: 🔸آیین افتتاحیه بزرگترین پروژه آموزشی
🔻بمناسبت هفته دولت انجام پذیرفت:

🔸آیین افتتاحیه بزرگترین پروژه آموزشی استان در بخش گوگان
مدرسه استاد شهریار منطقه گوگان با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح شد.

🔻بمناسبت هفته دولت انجام پذیرفت:

🔸آیین افتتاحیه بزرگترین پروژه آموزشی استان در بخش گوگان
مدرسه استاد شهریار منطقه گوگان با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه گوگان، صبح امروز و و همزمان با هفته دولت با حضور مسئولین استانی وشهرستانی مدرسه ۹ کلاسه خیرساز شهر گوگان در قالب ارتباط تصویری و به عنوان پایلوت همزمان با آن در ۱۰ منطقه مدارس متعددی به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این پروژه ها که روز پنجشنبه به صورت نمادین در مدرسه خیرساز استاد شهریار شهر گوگان برگزار شد، جبارعلی ذاکری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجانشرقی ضمن گرامیداشت شهدای دولت، گفت: نگاه و اهداف دولت سیزدهم بر مبنای عدالت و رفاه مردم و در مسیری مبتنی بر راه شهیدان رجائی و باهنر است.
وی گفت: استقلالی که در همه ی زمینه ها بعد از انقلاب اسلامی به دست آورده ایم بسیار با ارزش است و بر پایه این مهم توانسته ایم توسعه های عمرانی را در حوزه آموزش و پرورش بر محروم ترین مناطق کشور پیاده کنیم.
این مقام مسئول در استات تاکید کرد: مشارکت مردم در امور بسیار اهمیت دارد و بدون حضور مردم، دولت قوی نخواهیم داشت و این همراهی پشتوانه محکمی برای حفظ انقلاب و کشور در برابر ناملایمات است.
 
مسعود سعادتی مدیر کل آموزش وپرورش نیز در آیین افتتاح ۱۰۵ پروژه آموزشی با ۳۳۱ کلاس درس استان آذربایجان شرقی گفت: خرسندیم که در هفته دولت که مزین به نام شهدای نورانی، رجایی و باهنر هست در این آیین گرد هم جمع آمده ایم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: افتتاح ۱۰۵ مدرسه در اکثر مناطق محروم، نشانگر عزم راسخ دستگاه تعلیم و تربیت در برقراری عدالت آموزشی در جامعه است و بر این عهد استوار خواهیم ماند و به طور ویژه به  مناطق کم برخوردار خواهیم پرداخت.
 
وی ادامه داد: وجود خیرین عزیز و همراهی و مشارکت این عزیزان در تحقق اهداف سند تحول بنیادین اثرگذار است و اگز زحمات خیرین نبود، رسالت آموزش و پرورش ابتر می ماند.
 
سعادتی خاطرنشان شد: رشد فزاینده در ساخت و توسعه فضاهای آموزشی استان را شاهد هستیم و امسال با افتتاح ۳۳۱ کلاس بیش از ۸۰۰۰ دانش آموز در این کلاس ها مشغول تحصیل خواهند شد و ما در عمل نشان دادیم دولت همراه ملت است و  ملت همراه دولت.
 
در ادامه فرهودی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: امسال به همت دولت شاهد رشد فزاینده در ساخت و نوسازی فضاهای آموزشی هستیم.

این مقام مسئول ادامه داد: مهرماه امسال هشت هزار و ۲۰۰ دانش آموز در کلاس‌های نوساز تحصیل خود را آغاز کرده یا ادامه خواهند داد.
وی به سه برابر شدن تعهد خیران مدرسه ساز در سال گذشته در استان اشاره کرد و گفت: سال گذشته خیران ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تعهد کرده بودند که نسبت به سال ۱۴۰۰ سه برابر بیشتر بود.

لازم به دکر است مدرسه خیر ساز استاد شهریار گوگان با مشارکت ۵۰ درصدی خانواده مرحوم حاج سید ابراهیم موسوی در فضای حدود یک هزار و ۸۰۰ متر مربع ساخته و برای آن ۱۴۰ میلیارد ریال از سوی نوسازی مدارس استان هزینه شده است.