🔸بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان

🔸بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان  🔸با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان صورت گرفت؛بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو ام
🔸بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان

🔸بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان 

🔸با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و بخشدار گوگان صورت گرفت؛
بررسی مسائل ورزشی شهر تیمورلو


امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ، ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و نصیری بخشدار گوگان ضمن بازدید از زمین و سالن ورزشی شهر تیمورلو و حضور در جلسه کاری در شهرداری این شهر به بررسی مسائل ورزشی تیمورلو پرداختند.

ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از توجه ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر تیمورلو به مسائل ورزشی، از اهتمام آن اداره کل در رفع نواقص سالن ورزشی و اقدام برای احیا و استفاده بهینه از زمین ورزشی تیمورلو خبر داد.

در این جلسه بعد از بیان ظرفیت ها، توانمندی ها و نیازها و تبادل نظر، تصمیم های لازم برای رفع مشکلات ورزشی تیمورلو اتخاذ شد‌.

کاظم پور شهردار تیمورلو با اشاره به مشارکت اهالی ورزش دوست شهر تیمورلو در سال های گذشته در قالب تهیه زمین برای ورزشگاه و استمرار این فرهنگ ارزشمند و بیان وجود ورزشکاران نام آور در رشته های مختلف، آمادگی شهرداری و شورای اسلامی را برای هرگونه همراهی و همکاری در توسعه ورزش اعلام کرد و گفت: برگزاری پیاده روی بزرگ و کم نظیر خانوادگی در ۲۸ مهر ۱۴۰۲ با همراهی و همکاری سایر مجموعه ها مصداقی از همت شهرداری و شورای اسلامی شهر تیمورلو در اجرای برنامه های ورزشی است‌.

در این برنامه، تقی زاده مسئول دفتر شهرستانی دکتر فرهنگی نماینده مردم شریف شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، الهیارپور رئیس ورزش و جوانان شهرستان آذرشهر، بشیری رئیس، فرجی، رسولی، علیزاده و صادقی اعضای شورای اسلامی شهر تیمورلو نیز حضور داشتند.