خدمات رایگان بیمه سلامت دغدغه اقشار جامعه را کاهش داده است

امام جمعه تبریز با تقدیر از خدمات درمانی رایگان بیمه سلامت به اقشار کم‌درآمد، گفت: فعالیت‌های بیمه سلامت در این مدت منجر به کاهش دغدغه درمانی قشر عظیمی از مردم استان شده است.حجت‌الاسلام
خدمات رایگان بیمه سلامت دغدغه اقشار جامعه را کاهش داده است

امام جمعه تبریز با تقدیر از خدمات درمانی رایگان بیمه سلامت به اقشار کم‌درآمد، گفت: فعالیت‌های بیمه سلامت در این مدت منجر به کاهش دغدغه درمانی قشر عظیمی از مردم استان شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل‌هاشم روز سه‌شنبه در بازدید از اداره کل بیمه سلامت آذربایجان‌شرقی و دیدار با کارکنان از نزدیک در جریان خدمت‌رسانی این سازمان به مردم قرار گرفت و با قدردانی از ارائه خدمات درمانی رایگان به اقشار کم‌درآمد جامعه، اظهار کرد: اینکه دهک‌های پایین جامعه به طور رایگان زیر پوشش بیمه قرار گرفته و از خدمات درمانی بهره‌مند شده‌اند، قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در ادارات گفت: امروز در کنار سازمان، نیروی انسانی از اهمیت بالایی در مسیر تحقق اهداف سازمان‌ها قرار دارد و به همین خاطر رسیدگی به امور رفاهی و اداری کارکنان نقش مؤثری در مأموریت‌های سازمان بیمه سلامت دارد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه ساختمان اداره کل بیمه سلامت جزو ساختمان‌های مطلوب و دارای فضای مناسب استان است از مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌شرقی در خصوص فراهم کردن فضاهای اداری در تبریز و شهرستان‌ها تقدیر کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در این بازدید سرزده از میز خدمت اداره کل بیمه سلامت نیز بازدید و در جریان امور مربوط به بیمه‌شدگان قرار گرفت.