قهرمانی‌ام لطف امام حسین (ع) بود

دارنده مدال طلای مسابقات پاراکاراته قهرمانی آسیا می‌گوید رسیدن به این موفقیت لطف امام حسین (ع) و عزادارانش بوده است. دومین دوره رقابت‌های پاراکاراته قهرمانی آسیا، طی روزهای ۳۰ تیر تا یک مرد
قهرمانی‌ام لطف امام حسین (ع) بود

دارنده مدال طلای مسابقات پاراکاراته قهرمانی آسیا می‌گوید رسیدن به این موفقیت لطف امام حسین (ع) و عزادارانش بوده است.

دومین دوره رقابت‌های پاراکاراته قهرمانی آسیا، طی روزهای ۳۰ تیر تا یک مرداد به میزبانی شهر ملاکا در مالزی برگزار شد و «فرزاد صفوی» ورزشکار ملی‌پوش پاراکاراته کشورمان در بخش معلولان ذهنی «سندرم داون کلاس K۲۲» با غلبه بر حریفانش موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

صفوی که در سال ۱۳۷۰ در تبریز چشم به جهان گشوده از سال های کودکی، کاراته را دنبال کرده است، پدر وی «صمد صفوی» از قهرمانان کاراته آذربایجان‌شرقی بوده و اولین مربی فرزاد بوده است.

بعد از فوت صمد صفوی، احد شاهین قهرمان کاراته آذربایجان‌شرقی، وظیفه مربیگری فرزاد صفوی را بر عهده می‌گیرد و صفوی در اولین حضورش در عرصه رقابت‌های بین المللی موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات سندرم داون کلاس K۲۲ آسیا می شود.

فرزاد صفوی، روز یکشنبه ۸ مردادماه در نشست خبری، با قدردانی از زحمات مربیان خود و به خصوص احد شاهین گفت: مربیانم نقش بسزایی در کسب این موفقیت داشتند و از آن ها سپاسگزارم.

وی افزود: کسب این قهرمانی خواست امام حسین (ع) و عزادارانش بود و این موفقیت را مدیون سید الشهدا هستم و برای موفقیت در مسابقات جهانی تلاش می‌کنم

.