جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر بخش گوگان

بخشدار گوگان: حضور گسترده مردم پای صندوق های رأی در ۱۱ اسفند ماه سال جاری، مکمل جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خواهد بود. نصیری بخشدار گوگان در جلسه ستاد هماهنگی برنامه ها و گرامیداشت ایام الله
جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر بخش گوگان

بخشدار گوگان: حضور گسترده مردم پای صندوق های رأی در ۱۱ اسفند ماه سال جاری، مکمل جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خواهد بود.

نصیری بخشدار گوگان در جلسه ستاد هماهنگی برنامه ها و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر بخش گوگان گفت: اقتدار فعلی نظام ما در عرصه بین المللی بر هیچ کس پوشیده نیست و عامل اصلی این اقتدار مردمی بودن نظام ماست.
وی با بیان اینکه مراسم دهه مبارک فجر اختصاص به قشر و طبقه خاصی از جامعه نداشته و از  حالت عمومی و همگانی برخوردار است افزود: تمامی برنامه ها و مراسم مختلف ایام الله دهه فجر با محوریت مردم برگزار می شود.

نصیری هدف دشمنان بالاخص استکبار جهانخوار را ایجاد نفاق و شکاف بین مردم و نظام عنوان کرد و اضافه کرد: رویکرد فعلی مسئولین در این بخش باید مبتنی بر خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع با استفاده کامل از ظرفیت های قانونی باشد.

وی تبیین دستاوردهای نظام در زمینه های مختلف، در برنامه های متنوع دهه فجر را مورد تأکید قرار داد و خاطر نشان ساخت: هویت ایرانی و اسلامی دانش آموزان و دانشجویان که به انحای مختلف مورد هجمه دشمنان نظام قرار گرفته با جهاد تبیین حفظ و تقویت می شود.

احد نصیری در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو به عنوان یک رویداد مهم و اجتماعی سراسری گفت: حضور گسترده مردم بخش پای صندوقهای رأی در ۱۱ اسفند ماه سال جاری، مکمل جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خواهد بود.
وی اصل بی طرفی در انتخابات را بسیار مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان ساخت: مجریان انتخابات نباید له یا علیه هیچ کدام از نامزدهای انتخاباتی موضع گیری کنند.
بخشدار گوگان بخشهایی از منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) پیرامون انتخابات را زینت بیانات خویش در جلسه کرد و زمینه سازی مسئولین بخش گوگان برای حضور پرشور و گسترده پای صندوقهای رأی، حضور در مراسم مختلف دهه فجر، شرکت در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن، آذین بندی و فضاسازی شهرها و روستاها و نصب بنر سر درب ادارات را مورد تأکید قرار داد.

سرگرد باقر صادق نژاد فرمانده حوزه مقاومت بسیج نصر گوگان گفت: برنامه «استقبال از آفتاب» همزمان با ورود حضرت امام خمینی(ره) به ایران در ۱۲ بهمن در مسجد امام خمینی (ره) گوگان برگزار می شود و این برنامه که با گلباران تمثال مبارک بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی همراه خواهد بود به عنوان طلیعه ایام الله دهه مبارک فجر بخش گوگان است.
وی دیدار با امام جمعه، خانواده معظم شهدا، غبار روبی گلزار مطهر شهدا و شهدای گمنام و نواختن زنگ انقلاب را از دیگر برنامه های این دهه ذکر کرد.