هوشیاری اهالی روستای شیرامین مانع سرقت تجهیزات شبکه برق شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از سرقت نافرجام تجهیزات شبکه برق به دلیل هوشیاری و حضور به موقع یکی از اهالی روستای شیر امین آذرشهر خبر داد.عباس حسامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر
هوشیاری اهالی روستای شیرامین مانع سرقت تجهیزات شبکه برق شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از سرقت نافرجام تجهیزات شبکه برق به دلیل هوشیاری و حضور به موقع یکی از اهالی روستای شیر امین آذرشهر خبر داد.

عباس حسامی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح روز گذشته حوالی ۵ صبح سه یا چهار نفر سارق مشغول سرقت سیم مسی در روستای شیرامین آذرشهر بودند که با حساسیت و برخورد یکی از شهروندان، سارقان مجبور به فرار شدند.

وی بیان اینکه چنین مشکلاتی علاوه بر قطعی برق شهروندان خسارت‌های بسیاری به شبکه توزیع برق وارد می‌کند، اضافه کرد: به منظور پیشگیری از وقوع چنین مشکلاتی از شهروندان عزیز تقاضا می‌شود در صورت مشاهده فعالیت‌های مشکوک حتی با لباس مخصوص شرکت توزیع نیروی برق بر روی شبکه، موضوع را از طریق سامانه فوریت‌های برق ۱۲۱ استعلام و پیگیری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خاطرنشان کرد: به پاس اقدام ارزشمند این شهروند در محل دفتر مدیریت برق آذرشهر و با حضور رئیس کلانتری آذرشهر از وی قدردانی شد.