فرماندار از از ورزشگاه یادگار امام بازدید کرد

بازدید فرماندار تبریز از ورزشگاه یادگار امام در آستانه شروع لیگ برتر  فاتح در بازدید از مجموعه یادگار امام (ره) گفت: از شهرداری بخاطر شروع ساماندهی جاده جوان تشکر می کنم، کارهای خوبی در ورزشگاه
فرماندار از  از ورزشگاه یادگار امام بازدید کرد

بازدید فرماندار تبریز از ورزشگاه یادگار امام در آستانه شروع لیگ برتر

 فاتح در بازدید از مجموعه یادگار امام (ره) گفت: از شهرداری بخاطر شروع ساماندهی جاده جوان تشکر می کنم، کارهای خوبی در ورزشگاه صورت گرفته و امیدوارم این مسیر هر چه زودتر ساماندهی و سایر مسیرهای دسترسی به این استادیوم از جمله جاده اختصاصی و جاده شهرداری نیز در اولویت ساماندهی قرار گیرد.

وی افزود: نمی توان فعالیت های اثرگذار عمرانی در ورزشگاه را نادیده  گرفت اما مهم این است که هوادران و تماشگران راضی باشند.

فاتح متذکر شد: سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه که به گفته مسئولان در حال احداث هستند زودتر تمام و به وضعیت آبخوری ها هم بیشتر توجه شود.

فرماندار تبریز همچنین گفت: وقتی می بینیم  رختکن‌ها مورد تایید AFC است و با استاندارد‌های روز تجهیز شده است افتخار می کنیم، باید نیم نگاهی هم به بازهای آسیایی داشته باشیم تا ورزشگار یادگار امام  که یکی از ظرفیت های شهرستان تبریز میزبان خوبی برای بازی ها باشد.

فرماندار تبریز با اعلام اینکه در اولین بازی خانگی تراکتور که با پرسپولیس خواهد بود،به عنوان یک هوادار از نزدیک تماشا خواهم کرد گفت: از هوادران پرشور تراکتور دعوت می کنم در همه بازی ها با حضورشان در ورزشگاه یادگار امام(ره) بار دیگر فرهنگ و شعور بالای خود را به فوتبال ایران و دنیا نشان دهند.

در این بازدید ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان، شرف شاهی رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان، نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان تبریز ، فرماندار شهرستان تبریز را همراهی می کردند.