بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) تبریز

خبر تیمورلو نیوز عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز گفت: مردم فوتبال دوست استان همواره انتظار دارند ورزشگاهی متناسب با شان تماشاگران داشته باشند
بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) تبریز

خبر تیمورلو نیوز عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز گفت: مردم فوتبال دوست استان همواره انتظار دارند ورزشگاهی متناسب با شان تماشاگران داشته باشند که در همین زمینه سه فاز عملیاتی برای این مجموعه تعریف شد. 

 
وی در ادامه افزود: در فاز اول پروژکتورها، رختکن ها، موتور خانه ها و مسیرهای رفت وآمد سال گذشته تکمیل شد اما امسال نیز پیست تارتان مورد تعویض قرار گرفت که پیشرفت خوبی داشته و در مرحله اتمام قرار دارد. همچنین تقویت چمن امسال صورت گرفت که از لحاظ کیفی وضعیت بهتری دارد. مورد دیگر سکوهای هواداران است که تخریب شده بود و در حال تعمیر قرار دارد. علاوه بر آن قرارداد گیت های ورودی ورزشگاه  بسته شده و در سه مسیر نصب خواهد شد تا تماشاگران در وضعیت مناسب وارد ورزشگاه شوند.


استاندار با بیان اینکه تمامی اقدامات با سرعت خوبی در حال پیشرفت است، خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود بخش های مهم این بازسازی تا شروع رقابت ها به اتمام برسد و  این روند در طول فصل ادامه خواهد داشت.


عابدین خرم تصریح کرد: امیدواریم این ورزشگاه با تغییرات صورت گرفته بتواند میزبان شایسته رقابت های آسیایی باشد که در همین زمینه اقدامات ظریفی انجام شده است.
وی در پایان گفت: نواقصی که در طول سال های اخیر انباشته شده بود امسال برطرف خواهد شد و رفع این نواقص می تواند آرامشی برای هواداران و ورزشکاران مهمان ایجاد کند.