• چهارشنبه 1394/02/09 - 21:39
  • 119
  • 0 دیدگاه

تجلیل از مربیان و دانش آموزان قهرمان مسابقات استانی و منطقه ای ،المپیادهای ورزشی مدارس منطقه گوگا

تجلیل از نخبگان فرهنگی در گوگان

 

طی مراسمی از فرهنگیان و دانش آموزان قهرمان ورزشی منطقه گوگان تجلیل شد

 


به گزارش تیمورلو روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه گوگان، در این مراسم که صبح روز دوشنبه و با حضورصادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان،راستگو فرماندار شهرستان واکبری بخشدار وسایر مسئولین منطقه  برگزار شد، از مربیان و دانش آموزان قهرمان المپیادهای ورزشی استان با اهداء جوایزی تجلیل بعمل آمد.

سخنران اول مراسم شیرمحمد زاده رئیس اداره آموزش وپرورش ضمن خوش آمد گویی به میهمانان ومسئولین ، اظهار داشت: زمانی می توانیم به این هدف بزرگ برسیم که بحث ورزش را از ابتدا در مدارس و بین دانش آموزان فرهنگ سازی کنیم .

ایشان تندرستی و سلامتی را یکی از راههای افزایش بهره وری در تعلیم و تربیت دانش آموزان دانست و گفت: باید تلاش شود تا از دوره پیش دبستانی و در مدارس به زنگ ورزش توجه ویژه کنیم.

سخنران دوم مراسم راستگو فرماندار شهرستان ،از ارتقاء سطح علمی مربیان ورزش گفت و آشنایی و تسلط به فناوری های روز را در دستیابی به این اهداف مهم تلقی کرده و افزود: باید نگرش و نگاه مثبتی به حوزه ورزش و سلامت داشته باشیم.

در این مراسم به تمامی تیمهای قهرمان ورزشی توسط مسئولین حاضر در مراسم لوح قهرمانی وجوایز اهدا گردید.

اجرای برنامه های متنوع ورزشی همچون طناب زنی ،اسکیت ،طناب کشی ،ومسابقات فرهنگی وورزشی واجرای سرود توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.