🔸اولین جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر در سال ۱۴۰۳ به ریاست محمودیان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان آذرشهر

جلسه مذکور، عصر شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ در بخش ممقان برگزار شد.
🔸اولین جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر در سال ۱۴۰۳ به ریاست محمودیان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان آذرشهر

عصر  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳، اولین جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر به ریاست محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر در بخش ممقان برگزار شد.

🔸به ریاست فرماندار شهرستان آذرشهر برگزار شد؛
اولین جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر در سال ۱۴۰۳


عصر امروز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳، اولین جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر به ریاست محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر در بخش ممقان برگزار شد.

محمودیان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان آذرشهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم، و بیان اجمالی ظرفیت های شهرستان آذرشهر، بر استفاده حداکثری از این ظرفیت ها جهت تحقق شعار سال تاکید کرد.

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان آذرشهر ضمن اعلام برنامه ریزی برای تشکیل دوره ای شورای اداری شهرستان در بخش ها و شهرهای تابعه، گفت: نگاه ما، توسعه متوازن تمام نقاط شهری و روستایی شهرستان است.
وی افزود: بخش ممقان در خصوص توسعه، از ظرفیت های ارزشمند و منحصر بفردی برخوردار است.

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان آذرشهر با قدردانی از همراهی و همکاری شایسته ائمه معزز جمعه، اعضای شورای تامین و شورای اداری، شوراهای اسلامی و عموم مردم با مدیریت شهرستان در راستای تحقق اهداف و سیاست های دولت مردمی آیت الله رئیسی، ضرورت پیگیری مستمر امور و تکریم ارباب رجوع را یادآور شد و گفت: خدمت بی منت وظیفه ماست.

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان آذرشهر با اشاره به اینکه در هفته دولت و چندین جلسه اعلام کرده ام که بیایید از من بپرسید، از من بپرسید که در دو سال گذشته چه کرده ای؟ گفت: مطالبه گری باید به دور از حاشیه سازی صورت گیرد.
وی همچنین بر لزوم بیان و اطلاع رسانی عملکردها و همراهی و همکاری مدیران ادارات با کمیته امداد امام خمینی (ره) در اجرای طرح مفتاح‌الجنه با هدف دلجویی از مددجویان کمیته امداد، تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا انصاری امام جمعه معزر ممقان، ضمن خیرمقدم گویی و آرزوی توفیق روزافزون در بهره مندی بیش از پیش از فیوضات ماه مبارک رمضان، با اشاره به احادیث و تعالی اسلامی گفت: درخواست های مردم از نعمات الهی است.
وی با اشاره به گذر عمر و زمان، مدیران ادارات را بر استفاده از این فرصت های زودگذر و کوتاه در خدمت بیش از پیش به مردم توصیه کرد.
امام جمعه ممقان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره علمای اعلام، حضرات آیات، شهیدان والامقام و شهدای گمنام ممقان، از مردم ممقان به عنوان انسان های مومن، سختکوش و انقلابی نام برد.


نجارزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آذرشهر توجه ویژه به حقوق عامه را از اولویت های دادستانی در سال جدید اعلام کرد.

جلسه مذکور که در تالار شهرداری ممقان برگزار شد، با ارائه گزارش اجمالی عملکرد توسط شهیدی رئیس جمعیت هلال احمر و‌‌ علی وند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر همراه بود.


روابط عمومی فرمانداری شهرستان آذرشهر