• دوشنبه 1402/10/11 - 17:07
  • 43
  • 0 دیدگاه

🔸توسط حجت الاسلام والمسلمین نظری عنوان شد؛ با شرکت در انتخابات، از قرآن، دین و انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

🔸توسط حجت الاسلام والمسلمین نظری عنوان شد؛با شرکت در انتخابات، از قرآن، دین و انقلاب اسلامی دفاع کنیم. حجت الاسلام والمسلمین نظری در مراسم باشکوه گرامیداشت حماسه ۹ دی و چهارمین سالگرد شهادت سید الشهد
🔸توسط حجت الاسلام والمسلمین نظری عنوان شد؛ با شرکت در انتخابات، از قرآن، دین و انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

🔸توسط حجت الاسلام والمسلمین نظری عنوان شد؛
با شرکت در انتخابات، از قرآن، دین و انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین نظری در مراسم باشکوه گرامیداشت حماسه ۹ دی و چهارمین سالگرد شهادت سید الشهداء جبهه مقاومت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدش و شهادت سردار سید رضی موسوی که در حسینیه صاحب الزمان (عج) گوگان برگزار شد؛ طی سخنانی با موضوع سردار مقاومت، از دی ماه به عنوان ماه مناسبت ها نام برد و به برخی مناسبت ها از جمله؛ ۳ دی سالروز عملیات کربلای ۴، ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، ۱۱ دی سالروز صدور نامه امام خمینی به گورباچف، ۱۳ دی سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد.

وی با طرح این موضوع که نباید تاریخ را فراموش کنیم گفت: ۹ دی نباید فراموش شود، باید جوانان بدانند که فتنه گران پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند.

حجت الاسلام والمسلمین نظری تصریح کرد: باید به کودکان گفته شود که شهید سلیمانی که بود، به فرموده مقام معظم رهبری سردار سلیمانی یک مکتب است، شهید سلیمانی باید الگوی کودکان باشد، سلیمانی یک روستایی زاده بود، آمد و جبهه مقاومت را گستراند و رزمندگان بدون مرز را بنا نهاد، در دنیا ارتشی برپا کرد که هیچ ابرقدرتی دارای این ارتش نیست.

وی با اشاره به مسائل غزه گفت: سردار سلیمانی درختی را کاشت و این درخت بار و ثمر داد و ثمره نهایی آن نجات عالم است.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه در طوفان الاقصی از یک چهارم ظرفیت حماس استفاده شده است گفت: عملیات ادامه دارد و هدف نهایی آزادی قدس است‌.

وی افزود: جوان باید بداند در زمانی زندگی می کنیم که به نام مقدسات نسل کشی می کنند، اگر داعش می ماند عراق را به سرنوشتی دچار می کردند که امروز غزه را به آن سرنوشت دچار کرده اند، جوان باید بداند که امنیت کنونی کشور را مدیون چه کسی هستیم، هدف آنها ایران بوده و هست، شاید بگویید ما با آنها کار نداریم، بدانید اگر ما با آنها کاری نداشته باشیم آنها با ما کار دارند.

حجت الاسلام والمسلمین نظری تصریح کرد: به برکت خون سردار سلیمانی، سردارها تربیت یافته، این راه مقاومت را ادامه خواهیم داد تا قدس آزاد شود.

وی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور پرشور و دشمن شکن در انتخابات ۱۱ اسفند و طرح این موضوع که شرکت در انتخابات رای به نظام اسلامی است، گفت: با شرکت در انتخابات، از قرآن، دین و انقلاب اسلامی دفاع کنیم.


۱۰ دی ۱۴۰۲