بازدید نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی از نیروگاه تبریز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم برای پیگیری مطالبه مردمی در مورد توقف مازوت سوزی با حضور سرزده در نیروگاه حرارتی تبریز از این نیروگاه بازدید کرد.امام جمعه تبر
بازدید نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی از نیروگاه تبریز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم برای پیگیری مطالبه مردمی در مورد توقف مازوت سوزی با حضور سرزده در نیروگاه حرارتی تبریز از این نیروگاه بازدید کرد.

امام جمعه تبریز در دیدار با کارکنان نیروگاه حرارتی، ضمن عرض خداقوت از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروگاه حرارتی تبریز تقدیر کرد.

نماینده، ولی فقیه در استان، ضمن انتقاد از مازوت سوزی در این نیروگاه، توسعه نیروگاه را با آلایندگی کمتر خواستار شد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با اشاره به تذکرات پیشین خود در خطبه‌های نماز جمعه در تابستان امسال، نسبت به انجام پیش بینی‌های لازم گفت: مازوت سوزی، باعث نگرانی مردم از وضعیت سلامت تنفسی شده است.

وی با اشاره به ممنوعیت مازوت سوزی در کلانشهر‌ها، یادآور شد: برخی از مسئولان کشور با وجود وعده‌هایی که در این مورد داده بودند به وعده خود عمل نکردند.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: باید فکری برای عبور از مازوت سوزی شود و توسعه بخش گازی نیروگاه و یا استفاده بیشتر از منابع تجدید پذیر برای تامین برق، باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.