بازدید محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر از مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل

فرماندار شهرستان آذرشهر در بازدید از مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل عنوان کرد: ضرورت هم افزایی دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی شهرستان آذرشهر برای نقش آفرینی بیش از پیش در تربیت
بازدید محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر از مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل

فرماندار شهرستان آذرشهر در بازدید از مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل عنوان کرد: ضرورت هم افزایی دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی شهرستان آذرشهر برای نقش آفرینی بیش از پیش در تربیت نیروی تحصیلکرده دارای مهارت 

 

امروز یک شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر ضمن بازدید از مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمی و شرکت در جلسه کاری، با قدردانی از اقدام های صورت گرفته در این مرکز   اشاره به وجود مراکز متعدد دانشگاهی خواستار استفاده بهینه از این ظرفیت در راستای تربیت نیروی تحصیلکرده دارای مهارت شد و گفت: این موضوع با هم افزایی قابل تحقق است. فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان آذرشهر گفت: لازم است به صورت برنامه محور و بیش از پیش در تامین نیروی ماهر مراکز صنعتی، تولیدی و کارگاهی شهرستان اقدام شود.

برهانی مدیرعامل گروه صنایع غذایی شیرین عسل با قدردانی از نگاه مثبت توسعه محور فرماندار محترم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان آذرشهر گفت: ما برآنیم تا آموزش های ارائه شده اثر بخش باشند.

خوش منظر رئیس مرکز آموزشی، علمی کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل با ارائه گزارش اجمالی عملکرد گفت: این مرکز از سال ۱۳۸۶ با رویکرد کارآفرینی و مهارت آموزی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی شروع به فعالیت کرده و علاوه بر آن نسبت به برگزاری کارگاه های متعدد آموزشی نیز اهتمام نموده است. وی افزود: مرکز با دایر نمودن رشته های مورد نیاز صنایع منطقه موفق به کسب رتبه اول در حوزه آموزشی در سطح استان در سال ۱۴۰۱ شد. در پایان این بازدید و جلسه کاری که گل پسند رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آذرشهر نیز حضور داشت، از طرف گروه صنایع غذایی شیرین عسل از محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر به لحاظ حمایت از توسعه آموزش های مهارت محور تجلیل به عمل آمد.