بازدید استاندار آذربایجان شرقی از کارخانجات تولیدی مهر اصل در شهرک صنعتی شهید سلیمی

دیدار استاندار از شهرک شهید سلیمی

استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز (چهارشنبه) در جریان سفر به شهرستان آذرشهر از کارخانجات تولیدی مهر اصل در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کرد.
دکتر اسماعیل جبارزاده در این بازدید با توضیحات مدیران و کارشناسان فنی این گروه تولیدی، در جریان روند فعالیت آن قرار گرفت.


 


وی همچنین از دست‌اندرکاران این گروه تولیدی به خاطر تلاش‌های موثر در عرصه تولید و صنعت کشور و ایجاد اشتغال برای جوانان و نیروهای متخصص قدردانی کرد.

شركت توليدی مهراصل با هدف تولید دستگاه‌های تهويه مطبوع و تبريد صنعتی در سال 1369 شروع به کار کرده و در حال حاضر از نظر ظرفيت، وسعت كارخانجات، تنوع و پيشرفتگی ماشين‌آلات و در اختيار داشتن نيروی متخصص، از بزرگ‌ترين شركت‌های فعال در زمينه تهويه و تبريد در ايران می‌باشد.

کارخانجات این شرکت شامل كارخانه‌های توليد چيلرهای برقی و هواساز با زيربنای 16 هزار متر مربع، كارخانه‌های برودتی و تولید دستگاه‌های تبرید صنعتی و عایق‌های برودتی با زيربنای هشت هزار متر مربع و مجتمع اصلی مهر اصل برای تولید لوله و اتصالات مسی، چیلرهای جذبی، رادیاتورهای صنعتی و فن‌کویل و کولر گازی با زيربنای حدود 48 هزار متر مربع است که در شهرک صنعتی شهید سلیمی شهرستان آذرشهر واقع شده است.

استاندار آذربایجان شرقی را در این بازدید فرماندار آذرشهر و جمعی از مدیران کل استانداری همراهی می‌کردند.