کدخبر : 976
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
۲ دیدگاه

مراسمی به مناسبت نکوداشت روزخبرنگار برگزارشد

تیمورلو نیوز: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان آذرشهر برگزار شد.

در این مراسم فرماندار ، معاون فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر و جمعی از روسای ادارت و خبرنگاران حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم آقای قلی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با تبریک روزخبرنگار اعلام کرد که در حال حاضر۳۰نشریه استانی مجوز فعالیت دارد که ۱۳نشریه روزنامه و بقیه هفته نامه و…می باشد. لیکن سهم شهرستان آذرشهر از این بابت صفر می باشد.

photo_2015-08-08_18-18-16

همچنین دوسایت تیمورلو نیوز و توفارقان به اطلاع رسانی در شهرستان مشغول می باشند.

ایشان قول داد که تا ۱۷مراد۹۵نشریه محلی آذرشهر راه اندازی وچاپ شود.

در ادامه بیانیه روز خبرنگار توسط آقای باباپور قرائت شد. و سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر روز خبرنگار را با قرائت متنی زیبا تبریک گفت.

علیار راستگو، فرماندار شهرستان آذرشهر نیز با تبریک روز خبرنگار ، حرکت براساس منشور ملی در شهرستان و در راستای برنامه سند تدبیر و توسعه شهرستان را یاد آورشد و گفت که ۴هسته اصلی میدان حبوبات وخشکبار، گردشگری،اصلاح الگوی کشت و ایجاد شهرک سنگ می باشد که جهت تحقق این موارد گامهای محکمی برداشته شده است.

فرماندار شهرستان آذرشهر با اعلام اینکه در شش ماهه امسال ۶میلیارد تومان جهت انجام پروژه های شهرستان اعتبار جذب شده است میزان رشد این اعتبار را۱۴٪ اعلام کرد.

علیار راستگو، بزرگترین مشکل شهرستان و استان را کمبودآب دانست و از خبرنگاران خواست که این مشکل را به نحو مطلوب اطلاع رسانی نمایند. از جمله۹۰٪ آب در بخش کشاورزی۲٪ در بخش صنعت و۸٪ برای شرب مصرف می گردد.

photo_2015-08-08_18-18-28

در پایان این مراسم به خبرنگاران لوح تقدیر وهدایایی تعلق گرفت.

SCAN0216

 

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. تبریک میگم بهتون
    ایشالله همیشه موفق و سربلند باشید

دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار