کدخبر : 862
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹
۶ دیدگاه

تبریک به برگزیدگان کنکور

مایه مباهات است که دانش آموزان تیمورلوئی توانستند در کنکور امسال با رتبه های عالی و سه رقمی برای تیمورلو افتخار آفرینی کنند. ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان به جهت کسب رتبه خوب به ایشان و خانواده شان تبریک عرض می نماییم.

خانم فرج زاده توانستند با کسب رتبه ۳۰۰ در رشته علوم انسانی موفقیت کسب نمایند.ایشان در دبیرستان الزهراء گوگان مشغول به تحصیل بودند.

اقای پورتقی با کسب رتبه ۲۴۵ و آقای زین العابدین زاده با کسب رتبه ۵۴۱ در رشته ریاضی وفیزیک از افتخار آفرینان کنکور امسال بودند. محل تحصیل این دانش آموزان دبیرستان نمونه آذرشهر بود.

از معلمان و مسئولین محترم آموزش وپرورش آذرشهر و گوگان به خاطر زحماتی که در مسیر علم آموزی این عزیزان متحمل شدند تقدیر وتشکر می نماییم.

از دانش آموزان محترمی که در امسال در کنکور امسال شرکت کرده و رتبه آورده اند تقاضا می شود از قسمت نظرات جهت درج در سایت نظر دهند.

 

 

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. با سلام و عرض تبریک خدمت رتبه های برتر شهرمان و با آرزوی توفیق و موفقیت در سراسر مراحل تحصیلیشان …

 2. مگر می خوان سر ببرن که این همه غوغابه پا کردید چیه هزاران کنکوری با رتبه های برتر بودند که از شون یادی نشد به ای عزیزان به خاطر پیوستن به جمع نوابغ تحصیلکرده بیکار تبریک میگوییم……کاش وارد این راه نشند …که درد بکشند …بعد چهار سال اون رتبه تلخترین خاطره زندگیشون میشه

  • باسلام وتشکر از اظهار نظر شما
   اینکه از اون هزاران کنکوری یاد نشده مقصر ما نیستیم و اکنون که رسانه در دست ماست وظیفه مان هست که تبریک بگوییم.انسان تنها به خاطر شغل نیست که درس می خواند بلکه شغل یافتن بخشی از اهداف تحصیل هست. اگر به خدا امیدوار باشیم و توکل داشته باشیم بی شک در کارهایمان موفق خواهیم بود.

 3. با سلام

  ارزش هر کس به اندازه همت اوست.

  به همه برتران کنکور امسال علی الخصوص به همشهری های عزیزمان که در کنکور امسال رتبه برتر هستند تبریک ویژه دارم.

  ارزو دارم در مراحل زندگیشان همیشه موفق باشند.

  بابک اسماعیلی

 4. باسلام و عرض تبریک به تمامی عزیزانی که مجاز به انتخاب رشته شدند علی الخصوص به برترین ها بنده یه جمله از استاد خودم بگم که یه بار بهم گفت اقای دیوخار مغز انسان خیلی بزرگ هست انسان هر کاری بخواهد میتونه انجام بدهد انشالله همه جوانان و نوجوانان مثل برترین های کنکور همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشند

 5. ضمن تبریک به همه دانش آموزان و اولیاء آنها علی الخصوص به تمامی کسانی که امسال در کنکورسراسری شرکت کرده ورتبه های برتری کسب کرده اند امیدوارم در بهترین رشته ها ی موردعلاقه خودشان جذب دانشگاه شوند لازم به ذکراست که هرسه نفر این عزیزان از اعضای فعال کتابخانه عمومی حسین بن علی(ع) تیمورلو هستند که مایه افتخارخانواده هایشان وشهرمان وکتابخانه عمومی هستند.

دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار