کدخبر : 4
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
۳ دیدگاه

تقدیر فرماندار از شهردار تیمورلو

 در مراسمی که به منظور  بیان عملکرد شهرداری تیمورلو در مسجد جامع این شهر برگزار شد، راستگو،فرماندار شهرستان آذرشهر از علیرضا اسدی،شهردار این شهر با اهدا لوح سپاس تقدیر نمود.

راستگو،فرماندار شهرستان آذرشهر ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری تیمورلو بر اطلاع رسانی خدمات دولت برای مردم تأکید نمود.وی در حوزه سلامت و بهداشت و تلاش تیم مذاکرات هسته ای دولت  برای حاضران در مراسم گزارشی ارایه داشت .

راستگو در ادامه با اشاره به مهمان نوازی مردم تیمورلو و بیان زمان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی،چگونگی استقبال مردم شهرستان را تشریح نموده و ابراز امیدواری نمود این سفر توأم با خیر و برکت برای شهرستان آذرشهر باشد.

علیرضا اسدی نیز در این مراسم گفت:بالغ بر سه میلیارد ریال برای آسفالت سطح خیابانها و معابر هزینه گردیده و برای ایجاد پارک بازی نیز ۵/۲ هکتار تملک  شده است. وی در ادامه افزود:بودجه سال گذشته شهرداری شهرداری تیمورلو هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال بود که ۳۰ میلیارد ریال میزان تحقق بودجه بوده است، و به یاری خداوند بودجه ۹۴نیز بر همین اساس مبلغ ۱۵میلیارد ریال پیش بینی شده است.

اسدی در جریان مراسم از خواست قبل از شروع هرگونه ساخت و سازی نسبت به اخذ مجوز احداث اقدام نمایند.

 

۶۴۱۸۷۲۰۰۲۱۱۹۵۷۴۹۵۶۴۴

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. ماشین از …… مردم چه لزومی داشت

  2. تقدير وتشكر به شهردار محترم تيمورلو

دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار