کدخبر : 3628
پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
فاقددیدگاه
دکتر فرهنگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی:

تیم اقتصادی دولت عوض شود/رهاشدگی در کشور ملموس است

 

محمدحسین فرهنگی شامگاه چهارشنبه در جلسه هم‌اندیشی با مردم که در مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹بهمن تبریز برگزار شد، اظهار کرد: در مدت اخیر فشارهای خارجی، ناکارآمدی مدیران داخلی و جنگ روانی، فضای متفاوتی را برای کشورمان به وجود آورده است.

وی در خصوص جنگ نرم کشورهای غربی علیه ایران تشریح کرد: از دوران رئیس جمهور آمریکا که تحریم‌ها علیه ایران آغاز شد، تنها لوازم و کالاهای مربوط به فضای مجازی بود که تحریم نشده و همچنان به صورت انبوه وارد کشور شدند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در هر کشور و در هرمنطقه ممکن است در برهه‌هایی از زمان تنش‌هایی ایجاد شود اما در کشور ما قبل از تنش، کشورها و نیروهای ضدنظام به بزرگ‌نمایی مسائل می‌پردازند.

وی تاکید کرد: بزرگ‌نمایی مسائل و مشکلات داخلی اگر مدیریت نشود و تصمیم‌گیری‌های صحیح صورت نگیرد، و همچنین مسئولان فرهنگی ما به صورت فعال عمل نکنند، دشمنان به موفقیت دست خواهند یافت.

فرهنگی همچنین درخصوص ناکارآمدی مدیران داخلی گفت: جریانی مدعی در کشور هستند که پست‌های مدیریتی فعلی را نیز بر عهده دارند اما از حل و فصل مشکلات عاجزند.

وی ادامه داد: هرچند در دولت اراده منفی برای تخریب کشور وجود ندارد اما رهاشدگی بخش‌های مختلف کاملا قابل لمس است و ناکارآمدی آشکار و مشخص است.

وی همچنین تصریح کرد: در بین طیف اصلاح‌طلب، افرادی هستند که افکار بدی دارند و به نام اسلام به دنبال براندازی نظام و سیاه‌نمایی هستند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلب‌ها تمام مشکلات کشور را گردن اصولگرایان می‌اندازند و مدام می‌گویند در این ۴۰سال مشکلات زیادی برای کشور ایجاد کرده‌اید درحالی که در عمده این ۴۰سال خود اصلاح‌طلبان مدیریت کشور را در اختیار داشته‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادی اخیر کشور، بیان کرد: امیدواریم هرچه زودتر تیم اقتصادی دولت عوض شود و در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید تغییراتی به وجود بیاید.

فرهنگی همچنین درخصوص پرونده FATF که این‌روزها مورد توجه افکار عمومی و رسانه‌ها قرار گرفته است، گفت: FATF همچون دیگر موضوعات بین‌المللی ظاهر خوبی دارد اما در باطن‌ آن برخی اهداف شوم سیاسی دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه FATF برای مبارزه با پول‌شویی به وجود آمده است، اظهار کرد: بعد از ایجاد این سازمان کشورهای استعمارگر با نفوذ و قدرت خود مبارزه با تروریسم را هم به FATF اضافه کردند اما در تعاریف تروریسم به جای داعش و منافقین، فلسطین و حزب‌الله لبنان را تروریسم عنوان کردند.

نماینده مجلس شورای اسلامی، ایران را در دو راهی عضویت و عدم عضویت در  FATF عنوان کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس عنوان کردند که باید با محکم‌کردن قانون‌های مبارزه با پول‌شویی در داخل کشورمان زیر بار تحمیل قدرت‌های استعمارگر نرویم.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار