کدخبر : 3384
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵
فاقددیدگاه
افتتاح ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان

افتتاح واحد اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با عنوان شهدای مدافع حرم

افتتاح واحد اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با عنوان شهدای مدافع حرم

فرماندار شهرستان آذرشهر درآیین افتتاح ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با اشاره به ظرفیت بزرگ صنعتی و دانشگاهی بخش ممقان گفت : مردم این منطقه ، از لحاظ فعالیتهای اقتصادی و علمی زبانزد هستند و امسال با ایجاد شهرک تخصصی نخود پزان ، گام مهمی در رشد و شکوفایی اقتصاد این شهر برداشته خواهد شد   .
آقای الهیاری افزود : به علت وجود مراکز مهم دانشگاهی و صنایع در ممقان ، ارتباط تنگاتنگ بخش تولید با مراکز آموزشی ضروری است   .

 

آیت الله محسن مجتهد شبستری هم در این مراسم گفت: : امروز مسلح شدن به علم و فن آوری و نهادینه کردن اخلاق در جامعه برای مقابله با نقشه شوم استکبار جهانی ضروری است   .
وی گفت : بخش مهمی از این ماموریت بزرگ بر عهده دانشگاههاست و استادان و دانشجویان باید با سلاح علم و اخلاق با بدخواهان نظام اسلامی نبرد کنند.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نقش دانشگاه ازاد اسلامی در گسترش علم هم گفت : این مراکز آزاد آموزشی علاوه بر علم محوری باید مظهر دینمداری باشد و آزاد بودن این دانشگاهها به معنای لاابالی گری نیست.
وی با انتقاد از وضع بدحجابی در جامعه افزود: روسا و استادان متعهد باید در محیط دانشگاه ها با منطق و استدلال به دانشجویان بدحجاب تذکر دهند تا بخشی از جامعه اصلاح شود.

افتتاح واحد اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان با عنوان شهدای مدافع حرم

در این مراسم همچنین از خانواده های شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی تجلیل شد .
ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی ممقان هم که با نام شهدای مدافع حرم نامگذاری شده با حضور نماینده ولی فقیه در استان افتتاح شد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار