کدخبر : 3381
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
فاقددیدگاه
در دانشگاه تربیت معلم آذربایجان

یادواره ۱۶۰ شهید گرانقدر ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان آذرشهردر یادواره ۱۶۰ شهید گرانقدر ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو که در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد با اشاره به مبنای تاریخی شهادت از زمان پیامبر(ص) گفت: فرهنگ ایثار و شهادت با مردم ما عجین شده است.

وی افزود: اگر امروز مردم ما در امنیت و آسایش زندگی می کنند در سایه وجود فرهنگ شهادت است.

آقای الهیاری با بیان اینکه حضرت امام(ره) با ترسیم نظام جمهوری اسلامی این فرهنگ را در کشور بنیان نهاده خاطر نشان ساخت: مبنای انقلاب،قرآن و دین مقدس اسلام بوده که یک نظام غنی وجامع و کامل می باشد.

فرماندار شهرستان آذرشهر در ادامه پیروزیهای بدست آمده در سوریه و آزادسازی حلب را یکی از افتخارات نظام عنوان داشت .

آقای الهیاری در این مراسم ، تبیین فرهنگ جهاد و شهادت را برای تداوم روحیه مقاومت در جامعه مهم دانست و گفت : برگزاری یادواره های شهدا یکی از روشهای مقابله با تهاجم فرهنگی غرب است   .

یادواره ۱۶۰ شهید گرانقدر ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو برگزار شد.

 

جانشین قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش نیزگفت : تمامی تحرکات رژیم صهیونیستی ، در همسایه های شمالی کشورمان رصد می شوند  .
امیر سرتیب دوم محسن آذر افروز افزود   : صهیونیستها در روز های اخیر برخی تحرکات و رفت و آمدهایی به کشورهای همسایه داشته اند که این موضوع نشانه مقدمه چینی برای ایجاد تهدید برای منطقه و کشورمان است .
وی گفت : هم اکنون نیروهای مسلح کشورمان با تمام توان و امکانات تحرکات بیگانگان را در منطقه رصد می کنند .
این فرمانده ارشد ارتش خاطر نشان کرد : ایران با ۱۵ کشور مرز مشترک دارد و این موقعیت خاص جغرافیایی از یک طرف و طمع دشمنان به خاک میهنمان از سویی دیگر ، ضرورت هوشیاری و آمادگی نظامی نیروهای دفاعی کشور را بیش از پیش ضروری کرده است .
امیر سرتیب دوم آذرافروز با اشاره به تحولات نظامی منطقه گفت : پیروزی جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در حلب ، شکست سنگینی برای استکبار بود و رزمندگان اسلام آماده نابود کردن داعش در عراق هستند.
جانشین قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد : در شنودی که اخیرا از تروریستها به دست اورده ایم مشخص شده است گروهکهای تروریستی حتی جرات نزدیک شدن به مرزها و جنگ نظامی با ما را ندارند.
یادواره ۱۶۰ شهید گرانقدر ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو برگزار شد.

 

در این مراسم از خانواده های شهدای ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو تجلیل شد .
از ۴۰۰ شهید گلگون کفن شهرستان آذرشهر حدود ۱۰۰ شهید و از ۱۸۳ شهید گرانقدر شهرستان اسکو ، ۶۰ شهید از ارتش دلاور و جان برکف تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

 

یادواره ۱۶۰ شهید گرانقدر ارتش شهرستانهای آذرشهر و اسکو برگزار شد.

منبع : سایت فرمانداری آذرشهر

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار