کدخبر : 3376
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
فاقددیدگاه

کلاهبرداری ۱۱۰ میلیونی از بازیکن سابق گسترش فولاد

به گزارش تیمورلو نیوز,

مدتی پیش یک سارق اینترنتی در تماسی که با نظامی‌پور داشت به او گفت که به‌دلیل خو‌ش‌حسابی در پرداخت قبض تلفن همراه، برنده یک سفر زیارتی به کربلا شده و باید شماره کارت بدهد تا مبلغ نقدی این جایزه به حساب او واریز شود. این سارق حرفه‌ای، از نظامی‌پور می‌خواهد که مقابل دستگاه خودپرداز برود و از موجودی حسابش پرینت بگیرد.
نظامی‌پور که عابر بانک خودش را به همراه نداشت، از دوستش عابربانک می‌گیرد و مقابل باجه خودپرداز می‌رود به این امید که پول این سفر زیارتی به حسابش واریز خواهد شد. سارق اینترنتی با ترفند خاصی اطلاعات لازم از جمله شماره تراکنش و موجودی آن کارت را از نظامی‌پور به شکلی حرفه‌ای می‌گیرد و بعد از چند ثانیه، پیامکی روی تلفن همراه دوست نظامی‌پور نمایش داده می‌شود که مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان از حساب او برداشت شده است.
مدافع فعلی باشگاه خونه به خونه مدتی است که درگیر این پرونده است و به‌صورت رسمی شکایت خود را به مراجع قضایی ارائه داده است. در حال حاضر حسابی که این ۱۱۰ میلیون به آن واریز شده است با دستور دادگاه مسدود شده و جالب اینجا است که هنوز هویت صاحب این حساب که پول به آن وریز شده است مشخص نیست؛ این در حالی است که فرد کلاه‌بردار حدود سی میلیون تومان از این مبلغ را خرید کرده است.
نظامی‌پور در صدد است تا پول باقیمانده از حسابی که مسدود شده را پس بگیرد و در حال حاضر در حال گذراندن مراحل قانونی این پرونده است. او به ورزش سه گفته است:« ۱۱۰ میلیون از من دزدیده‌اند و در این مدت روزهای سختی را سپری می‌کنم. شرایط مالی من به هم ریخته و این در حالی است که هنوز طلبم را هم از باشگاه گسترش فولاد دریافت نکرده‌ام. برای اینکه این پول دزدیده شده به حساب برگردد، مدام درگیر هستم و امیدوارم هر چه زودتر این پول به من برگردد.»

 

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار