کدخبر : 3363
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰
فاقددیدگاه
محمد آقایی بعنوان رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر معرفی شد.

رییس جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر معرفی شد.

 

 

مراسم تودیع و معارفه رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر امروز سه شنبه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خسروی معاون پشتیبانی و امور اداری و مالی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد از تلاشها و خدمات ابراهیم ایمانالی رییس سابق قدردانی و محمد آقایی بعنوان رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر معرفی شد.

فرماندار شهرستان آذرشهر در این مراسم با اشاره به پتانسیل های شهرستان آذرشهر و فعال بودن۲۶۸ واحد صنعتی ،خواستار بهره گیری از این ظرفیت ها در جهت کارآفرینی و اشتغالزایی در شهرستان گردید   .

آقای الهیاری با یادآوری اهمیت موضوع فعالیت و گروه هدف اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ووجود حساسیت  در رسالت آن،تحکیم روابط کارگری و کارفرمایی و دقت در تصمیمات اتخاذی کمیته کارگری را مورد تأکید قرار داد.

وی همچنین بیان داشت: :  توجه ویژه به حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغالشهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون،  با نگاه اصل سه جانبه گرایی ، تنظیم و نظارت بر روابط کار، صیانت از نیروی انسانی و کاهش حوادث ناشی از کار از جمله اولویت هایی است که توجه ویژه به آن منجر به تحقق اهداف کاری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خواهد.

 

گفتنی است آقایی پیش از این در سمت کارشناس در شهرستانهای ورزقان و شبستر و معاون اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر به خدمت مشغول بوده است.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار