کدخبر : 3326
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱
فاقددیدگاه
فرماندار شهرستان آذرشهر

بر آمادگی دستگاههای دولتی جهت مقابله با موارد بحرانی که در فصل زمستان می تواند اتفاق بیافتد تاکید کرد

بر آمادگی دستگاههای دولتی جهت مقابله با موارد بحرانی که در فصل زمستان می تواند اتفاق بیافتد تاکید کرد

فرماندار آذرشهر  جلسه مدیریت بحران  شهرستان آذرشهر ، ضمن تسلیت ایام عزاداری آخر صفر ،  حادثه ناگوار برخورد دو  قطار در استان سمنان که منجر به  فوت شماری از هم استانی ها و همچنین یکی از زائرین آذرشهری شد، را  به عموم هموطنان و خانواده جانباختگان تسلیت گفت.

الهیاری با بیان اینکه آذرشهر دارای پتانسیلهای کشاورزی و صنعتی است و دولت امکانات خوبی را برای شهرستان فراهم نموده است ،  افزود: برخی کوتاهی های مسئولین در انجام وظایف خود می تواند موجبات بدبینی مردم  را فراهم کند که باید با مدیریت درست منابع بتوانیم با استفاده از ظرفیتهای قانونی نسبت به خدمات رسانی صحیح  اقدام نماییم.

وی تاکید کرد: هرگونه قطعی خدمات عمومی از قبیل گاز و برق مراکز تولیدی باید  با اطلاع فرمانداری صورت گیرد.

الهیاری خاطرنشان کرد : وظیفه همه ما حفاظت از  بیت المال می باشد لکن باید به نحوی مدیریت نمائیم که مردم با مشکل مواجه نشوند.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان با اشاره به ورود به فصل سرما و بارندگی  تاکید کرد باید شهرداری ها و راهداری شهرستان آمادگی لازم جهت حفاظت از معابر و جاده ها را داشته باشند و امکانات مربوط به آن را در حالت آماده باش نگه دارند.

الهیاری همچنین با اشاره به آلایندگی برخی از مراکز تولیدی و صنعتی تاکید کرد  اکیپی از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان  جهت بازرسی از مراکز تولیدی که آلودگی هوایی تولید می کنند بالاخص در ایام تعطیل فعالیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه دستگاههای ذیربط پیش بینی لازم  را در خصوص تهیه سوخت جایگزین برای مراکز تولیدی و خدماتی در ایام سرد سال  را داشته باشند  تاکید کرد: دستگاههای دولتی باید جهت مقابله با موارد بحرانی که در فصل زمستان می تواند اتفاق بیافتد ، آمادگی لازم را داشته باشند.

فرماندار آذر شهر با اعلام اینکه ۱۵ آذر ماه مانور آمادگی در برابر آسیبهای  زلزله و ایمنی مدارس برگزار خواهد شد، بر همکاری سایر ادارات با آموزش و پروش جهت برگزاری این مانور تاکید کرد.

 

در این جلسه روسای ادارات و شهراداران شهرستان نسبت به  اقدامات و آمادگی های ادارات متبوع خود در جهت تسهیل و مقابله با بحرانهای احتمالی  ارائه گزارش نمودند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار