کدخبر : 3098
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
فاقددیدگاه
ام‌البنین طالبی، از شهرستان آذرشهر هستم

نفر اول رشته قرائت بانوان سی و نهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم از آذرشهر

رتبه اول مسابقات استانی قرآن کریم در رشته قرائت گفت: به سطحی رسیده ام که به خود اطمینان دارم اگر مشکلی پیش نیاید می‌توانم در مسابقات کشوری قرآن کریم فینالیست شوم.

به گزارارش تیمورلو نیوز؛هم کلام شدیم با نفر اول فر اول رشته قرائت بانوان در سی و نهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه که دیروز به اتمام رسید.

ام البنین طالبی اظهار کرد: بنده اهل شهرستان آذرشهر هستم که در سی و نهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در رشته قرائت تحقیق شرکت کرده و پنج سال پیاپی است که رتبه اول این مسابقات را از آن خود می کنم.

وی با بیان اینکه قرائت قرآن کریم را از زمانی که در مقطع پنجم ابتدایی درس می‌خواندم آغاز کردم، افزود: از زمان پنجم ابتدایی با کاست ها تمرین و تقلید می کردم اما کار خرفه ای را بعد از ازدواج شروع کردم، وارد مهدقرآن شدم و به مدت پنج سال تقلید کار کردم.

وی ادامه داد: در این سال ها در مسابقات قرآن شرکت می کردم اما تنها می توانستم به مرحله استانی راه پیدا کنم اما نمی توانستم مقام بیاورم و به مرحله کشوری راه یابم.

طالبی با بیان اینکه در سال ۸۹ استاد منصوری برای آموزش به شهرستان ما آمد و من کار با او را شروع کردم همین تمرینات و آموزش ها باعث شد که از سال ۹۰ تاکنون بتوانم رتبه اول مسابقات استانی را به صورت پیاپی کسب کنم.

رتبه اول مسابقات استانی قرآن کریم در رشته قرائت اظهار کرد: اما در سال های اخیر متوجه کاستی و ضعف هایی در خود شدم که باعث می شد نتوانم در مرحله کشوری مسابقات مقام بیاورم از این رو تلاش را اغاز کردم تا بتوانم راه های موفقیت را برای مقام آوری در مسابقات کشوری طی کنم.

وی افزود: برای مقام آوری در مسابقات کشوری تحت نظر اساتید و داوران کشوری آموزش دید از این رو سال گذشته از طریق سازمان تبلیغات اسلامی استان داوران و اساتید بنام کشوری ماهانه برایمان کلاس آموزشی برگزار می کنند که حضور آن ها موجب شده است که حتی حافظان نیز نمرات صوت و لحنشان در مسابقات استانی سال جاری بسیار بالاتر رود.

وی با انتقاد از اینکه تاکنون اداره کل اوقاف استان کلاسی درخور و سطح بالا برایمان برگزار نکرده است، تاکید کرد: سال گذشته دوره ای برگزار کردند اما برای قاریان خواهر از اساتید آقا استفاده کردند و این باعث شد که ما آن طور که باید و شاید نتوانیم از این دوره بهره ببریم.

طالبی ابراز امیدواری کرد: به گفته اساتید در صورتی که اگر به سرماخوردگی و گرفتگی صدا دچار نشوم خواهم توانست به فینال مسابقات کشوری راه یابم چون از خود اطمینان دارم که به سطحی رسیده ام که بتوانم فینالیست شوم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو سال است که نظم و انضباط و کیفیت مسابقات استانی بسیار بالاتر رفته است در حالی که سال های قبل تر مسابقات از چنین نظمی برخوردار نبود.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار