کدخبر : 266
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
۳ دیدگاه

از صمیم قلب دوست دارم در تراکتور بمانم/اشتباهی به من گفتند ۳ کارته هستم

phpThumb_generated_thumbnailjpg

به گزارش تیمولو؛مهرداد بایرامی در همین باره گفت: تکلیف ما هنوز مشخص نشده، باشگاه باید زود با بازیکنان صحبت کند اما تا به الان هیچ صحبتی با من انجام نشده.

او در مورد اینکه قصد ماندن در تراکتورسازی را دارد یا ترک این تیم را ادامه داد: به شخصه از صمیم قلب دوست دارم در تراکتورسازی بمانم ولی در حالی که ماندنم در این تیم به فوتبالم ضربه نزند. امیدوارم تراکتور این هفته تکلیف ما را مشخص کند. پیشنهادهایی دارم ولی به احترام تراکتور فعلا به آنها فکر نمی‌ کنم.

مهاجم سرخپوشان تبریز که محرومیتش در بازی فینال با نفت‌تهران به اشتباه اعلام شده بود و از این قضیه شاکی است در این باره نظرش را اینگونه بیان کرد: واقعا برای کسانی که با یک اشتباه به من گفتند ۳ کارته هستم در حالی که برای بازی آخر سه کارته نبودم، متاسفم. با اشتباه مسوولین این اتفاق افتاده و به همین دلیل در فینال لیگ‌برتر از روی سکوها بازی تیمم را تماشا کردم.

این بازیکن با اشاره به اینکه دوست دارد تونی اولیویرا در تراکتورسازی ماندگار شود، ادامه داد: امیدوارم آقای تونی را نگه دارند چون او بهترین گزینه است و همین که مردم دوستش دارند. با وجود اینکه به من بازی نداد اما شخصا دوستش دارم و اینجا باید به نظر مردم احترام گذاشت نه شخص من.

بایرامی در پایان تاکید می‌ کند که دوست دارد کنار تراکتورسازان بماند، مهاجم جوان این تیم در همین مورد افزود: باز هم تکرار می‌ کنم. شخصا دوست دارم در تراکتور بمانم ولی همه چیز بستگی به شرایطی دارد که پیش می‌ آید.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. ملکان-فقط تیراختور
    (0) (0)

    یاشاسین بایرامی ترک اوغلو
    مهرداد بئی کیشی قالگئنان کی انشاالله تیراختورونان قهرمان و آقای گل اولاجاخسان

  2. آقا مهرداد! تونی،دراین سه سال نشان داده که مصلحت تیم رابه مصلحت خودوبازیکن ترجیح نمیدهدوهمه بازیکنان رامثل فرزندان خود میخواهد.درفصل گذشته،دفاع ودروازه بان ماضعیف بودندوتونی تناهازیک مهاجم استفاده میکرد.سال آینده،تونی بادومهاجم، بازی خواهدکرد.

  3. آقا مهرداد… بمون و با تمرینات بیشتر هم فیکس میشی و هم ملی پوش….. در ضمن میدونی سپاهان جاسوسی و کثیف مذاکراتش را با داورها برای فصل بعد شروع کرده؟!!

دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار