کدخبر : 2610
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۱۱
فاقددیدگاه

در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح شد:ایستگاه گاز ۵۰۰۰۰ مترمکعب بر ساعت شهرستان آذرشهربه مدار وصل شد.

علیار راستگو، فرماندار شهرستان آذرشهر  در جلسه شورای اداری این شهرستان ،از اتصال ایستگاه ۵۰۰۰۰ متر مکعبی جدید شبکه گاز شهرستان به مدار با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال خبر داد.

در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح شد:ایستگاه گاز ۵۰۰۰۰ مترمکعب بر ساعت شهرستان آذرشهربه مدار وصل شد.

رییس شورای اداری شهرستان گفت : واحدهای تولیدی که از محل تسهیلات قرارداد حق بهره برداری ، بدهی معوق به بانکهای عامل دارند در صورت پرداخت ۵۰ % از اصل بدهی می توانند از تخفیف ۷۵در صدی دیر کرد و یا با پرداخت ۱۰۰درصدی اصل بدهی از تخفیف۹۰% دیر کرد بهره مند شوند.

رییس شورای اداری شهرستان آذرشهر جلسه شورای اداری را اولین جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان عنوان کرده و سند تدبیر و توسعه این شهرستان را در راستای اقتصاد مقاومتی تبیین کرد و با تأکید بر همکاری و همراهی ادارات برای اجرایی شدن هسته های کلیدی در حوزه رسالت خویش گفت:ارزیابی ادارات بر مبنای میزان فعالیت در این حوزه انجام می گیرد.

رییس قرار گاه اقتصاد مقاومتی شهرستان آذرشهر پس ازبیان  زیر مجموعه هر کدام از هسته های کلیدی و ادارات ذی مدخل در آن اظهار کرد: ایجاد پایانه صادرات در سند تدبیر و توسعه شهرستان وجود ندارد و پس از نهایی شدن ایجاد این مرکز در شهرک صنعتی شهید سلیمی در سند تدبیر و توسعه وارد خواهد شد.

راستگو در ادامه با اعلام مهمترین فعالیت شهرستان مبنی بر زراعت و کشاورزی، مأموریت جهاد کشاورزی در تحقق سند تدبیر و توسعه شهرستان رادر این حوزه با اهمیت عنوان کرد.

فرماندارشهرستان آذرشهر مأموریت شبکه بهداشت را در تغییر سبک زندکی مردم مهم دانسته و از ادارات آموزش و پرورش خواست توجه جدی به تعلیم و تربیت و نیز توجه به نگرش اسلامی در برنامه ها ی آموزشی و پرورشی معمول نمایند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار