کدخبر : 2415
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
فاقددیدگاه

فرماندار شهرستان آذرشهر: مهمترین سیاست کاری ادارات در سال جدید حمایت جدی از تولید و پشتیبانی تمام عیار از بخشهای مختلف تولیدی است.

علیار راستگو،فرماندار شهرستان آذرشهر که در شورای اداری این شهرستان سخن می گفت،با اشاره به نتایج انتخابات دوره پنجم خبرگان رهبری ومرحله اول دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان و میزان مشارکت آحاد جامعه، از مسوولان خواست از اقداماتی که جنبه حمایتی له یا علیه کاندیدایی داشته باشد پرهیز کنند.

وی افزود:اعضای صندوق و نمایندگان فرماندار در شعبات ثبت نام و اخذ رأی تغییری نکرده و پشتیبانی امور انتخابات کماکان همانند مرحله اول خواهد بود.

راستگو در خصوص نامگذاری سال ۱۳۹۵ از سوی مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی  ، یعنی گذر از مدیریت های سنتی به مدیریت های علمی . وی درادامه افزود:  تصمیم گیریهای غلط در برنامه ریزیها و اعمال تصمیمات ناسالم،عدم حفظ بیت المال، تخریب محیط زیست و حتی ورود التهاب به جامعه و مصادیق دیگری که بهر نحو زندگی آحاد و اقشار مختلف جامعه را دگرگون ساخته و از مسیر طبیعی خود خارج کند مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده لذا مسوولان باید با حداکثر توان برای تحقق اقتصاد مقاومتی در زیر مجموعه خویش تلاش کرده و کوشا باشند.

رییس شورای اداری شهرستان آذرشهر خاطرنشان ساخت: مهمترین سیاست کاری ادارات در سال جدید حمایت جدی از تولید و پشتیبانی تمام عیار از بخشهای مختلف تولیدی است.

وی با بیان اینکه اولین مؤلفه در تحقق اقتصاد مقاومتی موضوع فرهنگی است افزود:در گام اول مسوولان باید نسبت به مسایل شهرستان در جهت اقتصاد مقاومتی نگرش صحیح و منطقی در ضمیر خودآگاه خویش ایجاد و با اعتقاد راسخ و باور برای حرکت در مسیر مربوطه گام بردارند.

فرماندار شهرستان آذرشهر تاکید کرد: مسوولان نباید در اعمال و افعال اداری ، مصالح نظام را فدای عقاید و سلایق شخصی خویش و حتی تفسیر شخصی کنند.

راستگو در ادامه از هزینه ۵۰ میلیارد ریالی برای شهرک صنعتی شهید سلیمی و واحدهای تولیدی وهمچنین پیشرفتها و تحولات ایجاد شده در بخشهای مختلف بهداشت، راه و شهرسازی ، آب و فاضلاب و برق در سال گذشته خبر داده و رفع نارضایتی  مردم در حوزه های مختلف را از رؤسای ادارات خواستار شد.

رییس شورای اداری شهرستان آذرشهر با بیان اینکه رزمندگان اسلام با ایثار جانشان در جبهه های مقاومت مقابل دشمان دین، مردانه ایستاده اند و راه منفوذ به ایران را سد کرده اند برای هرکسی تکلیف یاری مسلم است  وی  با تأکید بر تأمین هزینه امنیت از تک تک مردم خواست در این مسیرمساهدت و همکاری لازم را بکنند.

در پایان جلسه رؤسای جدید بانک توسعه تعاون ومحیط زیست شهرستان آذرشهر به اعضای شورا معارفه گردیدند.

حجت الاسلام و المسلمین نور پور،امام جمعه آذرشهر نیزبا ذکر برگزیده هایی از کلام الله مجید و کتابهای آسمانی تورات و انجیل و زبور؛ به نامگذاری سال جدید اشاره کرده و گفت: هدف مقام معظم رهبری با این نامگذاری در حقیقت ریل گذاری و تبیین سیاستهای نظام است.

امام جمعه آذرشهر افزود: اوجب واجبات مسئله اقتصاد است و تحقق الزامات اقتصاد مقاومتی در حد وسع و توان لازم و ضروری می باشد.

نورپور اظهار کرد:تک تک مسوولان خرد و کلان جامعه باید برای تحقق شعار امسال احساس مسوولیت و تکلیف کنند. وی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی در گام نخست براصلاح الگوی مصرف،تقویت بخش کشاورزی،راه اندازی کارگاههای زود بازده،آموزش،استفاده از تولیدات داخلی و تقویت باور ملی مبنی بر توان حل مشکلات تأکید کرد.

محسن ایرانزاد، مسوول پشتیبانی جبهه مقاومت در استان آذربایجان شرقی که در شورای اداری شهرستان آذرشهر حضور داشت با اعلام خواسته سردار قاسم سلیمانی از مردم شهید پرور مبنی بر دعای رزمندگان غیور و فرهنگ سازی جبهه و شهادت و هدف از حضور در جبهه ها و ضرورت صیانت از حریم و حرم عصمت و طهارت به ابعاد سخت زندگی مردم در کشورهای سوریه و عراق و یمن اشاره کرد.

وی تنگناهای امور معیشتی این کشورها و مردم  مظلوم فلسطین را بصورت مبسوط گزارش داده و اهداف وهابیت و رژیم صهیونیستی از جنگ افروزی در منطقه را یادآور شد.

مسوول پشتیبانی جبهه مقاومت در استان آذربایجان شرقی در ادامه با تأکید بر حمایت مالی از رزمندگان صفوف متحد در این کشورها از تشکیل کمیته پشتیبانی جبهه مقاومت شهرستان به ریاست امام جمعه آذرشهر خبرداد.

ایرانزاد خاطرنشان ساخت: جبهه مقاومت در حال حاضر نیازمند حمایت مالی  و زبانی بوده و از کارکنان ادارات خواست با مساعدتهای مالی در حد وسع به یاری رزمندگان و خط شکنان این جبهه در عراق و سوریه بشتابند که از این طریق دین خدا یاری شده است.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار