کدخبر : 2252
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹
یک دیدگاه

فرماندار شهرستان آذرشهر:آموزش و پرورش نزديك ترين نهاد بين دولت و ملت است.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش منطقه گوگان، در هفتمين روز از ایام الله دهه فجر ۹۴ مدرسه ۴کلاسه حضرت رقيه(س)، افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت. شيرمحمد زاده در اول مراسم ضمن عرض خير مقدم به مسئولين گفتند:اين مدرسه با هزينه بالغ بر دوميلياردو هشتصد ميليون ريال ، احداث گرديده است. راستگو فرماندار شهرستان آذرشهر در مراسم افتتاح اين مدرسه ضمن تيريك تحويل اين مدرسه به اهالي در ايام دهه فجر به خدمات دولت تدبير واميد در بحث مدرسه سازي اشاره كردوگفت: آموزش و پرورش متولي تربيت نسل آينده و تأمين كننده زيرساخت منابع انساني كشور است و كاركرد آن علاوه بر تأمين نيروي انساني انتقال فرهنگ از نسل گذشته به آينده مي باشد. وي با بيان اينكه آموزش و پرورش نزديك ترين نهاد بين دولت و ملت است گفت:، تفاهم نامه هاي متعددي بين اموزش وپرورش با دستگاه ها و نهادهاي مختلف امضاء شده است كه دستاوردهاي خوبي براي هم افزايي آموزش وپرورش با ساير دستگاه ها و افزايش بهره وري در منطقه ايجاد شده است .

بعداز این مراسم با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان و بخش و امام جمعه گوگان آسفالت معابر و خیابان الغدیر تیمورلو مورد بهره بره برداری قرار گرفت .  اسدی شهردار تیمورلو اعلام کرد این خیابان در زمان دهیاری با همکاری مالکین و شورای اسلامی ودهیاری تیمورلو احداث شده و در زمان شهرداری زیرسازی و با هزینه ای باللغ بر ۲۰۰میلیون تومان آسفالت شده است. همچنین فرماندار شهرستان قول مساعد برای تامین روشنایی این خیابان را داد.

در ادامه  با حضور مسئولین بهره برداری از آسفالت معابر و خیابان های در گوگان انجام شد.

و در خاتمه برنامه بهره برداری از سالن انتظار مسافر سالن شهید رهبری گوگان با حضور مدیرکل راه آهن و فرماندار شهرستان آذرشهر و مسئولین بخش و شهرستان انجام شد.

در پایان این برنامه از زحمات آقای راستگو فرماندار،شیرمحمد زاده رئیس آموزش و پرور ش منطقه گوگان ،خدایاری شهردار گوگان،اسدی شهردار تیمورلو و موسوی مدیرکل راه آهن آذربایجان با اهدای لوح تقدیر شد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. باسلام- این مدرسه با عنایت بنیاد برکت و تحت امر مقام رهبری ساخته شده ونه دولت. لطفا صحیح اطلاع رسانی کنید. باتشکر

دیدگاه شما

طراحی سایت
رفتن به نوارابزار