تیمورلو در مسیر توسعه و پیشرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز/نوایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آذرشهر امروز یکشنبه بیست و نهم مرداد ۱۴۰۲ با حضور در شهر تیمورلو از طرح های عمرانی شهرداری تیمورلو بازدید کرد
تیمورلو در مسیر توسعه و پیشرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز/نوایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آذرشهر امروز یکشنبه بیست و نهم مرداد ۱۴۰۲ با حضور در شهر تیمورلو از طرح های عمرانی شهرداری تیمورلو بازدید کرد.

در این بازدید که نصیری بخشدار بخش گوگان و کارشناسان فرمانداری و شهرداری حضور داشتند طرح های متعدد عمرانی مورد بازدید قرار گرفت. 

مهندس نوایی در این بازدیدها ضمن قدردانی از شهردار - اعضای شورای اسلامی شهر و عوامل اجرایی شهرداری گفت: به فضل الهی و در پرتو همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار، تیمورلو به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده و در مسیر پرسرعت توسعه و پیشرفت قرار دارد.ایشان همچنین نحوه اجرای پروژه ها و نظارت بر موراد فنی را ستودنی دانست .

ایشان همچنین از زیر گذر راه آهن سراسری بازدید و در راستای مطالبات به حق اهالی و کشاورزان محترم و زحمتکش تاکید کردند که نواقصات و مشکلات این محل توسط شورای اسلامی ،شهرداری و پیگیری فرمانداری و بخشداری مرتفع گردد . 

نصیری بخشدار گوگان نیز ضمن عرض خداقوت به عوامل شهرداری اقدامات شایسته شهرداری را امید آفرین دانسته و رضایتمندی اهالی شریف تیمورلو را مرهون تلاشهای شبانه روزی عوامل شهرداری و اعضای شورای شهر دانست .

در این بازدید کاظم پور شهردار تیمورلو به ارائه توضیحات لازم در خصوص جذب اعتبارات - درصد پیشرفت و احجام پروژه های در دست اجرا پرداخته و با قدردانی از بذل توجه و هدایت های همیشگی دکتر محمودیان نماینده ارشد و خستگی ناپذیر دولت مردمی در شهرستان و معاونین محترم ، حمایت های بخشدار محترم گوگان و پشتیبانی های اعضای شورای اسلامی شهر تیمورلو و پشتکار جدی همکاران شهرداری گفت: بخش مهمی از پروژه ها توسط کارکنان خدوم و تلاشگرخدمات شهری و نظارت دقیق واحد فنی و شهرسازی اجرایی می شود و به لطف الهی، بخشی از این پروژه ها در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

اهم پروژه های در دست اجرای شهرداری :

1- احداث دیوار ساحلی رودخانه گنبرف چایی 

2- استخر بزرگ ذخیره آب پارک

3- جدولگذاری ، محوطه سازی و کفپوش پارک بزرگ شهر

4- تملک و مسیرگشایی چندین مورد که مصالحه انجام یافته و بزودی آزاد سازی خواهد شد

5-زیرسازی و آسفالت ریزی و روکش خیابان های اصلی و فرعی

6-جدولگذاری ، اجرای آبرو و زیرسازی چندین کوچه جهت اجرای آسفالت 

7-کانال کشی خیابانهای جدیدالاحداث شهید فلاح پور و 10 متری مواصلاتی شهیدحسین بابایی به کمربندی استقلال  

8- اجرای کفپوش در قسمتی از پیاده رو های سطح شهر 

9- نصب دوربینهای نظارتی در ورودی شهر