مسن‌ترین تماشاگر بازی تراکتور با پرسپولیس: کرونا کمرم را شکست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز/اسد اژدریان با 80 سال سن به همراه نوه‌اش در ورزشگاه یادگار امام حضور یافته و شاهد بازی تراکتور با پرسپولیس بود.این هوادار تراکتور در روزی که هیچ جای خالی
مسن‌ترین تماشاگر بازی تراکتور با پرسپولیس: کرونا کمرم را شکست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیمورلو نیوز/اسد اژدریان با 80 سال سن به همراه نوه‌اش در ورزشگاه یادگار امام حضور یافته و شاهد بازی تراکتور با پرسپولیس بود.

این هوادار تراکتور در روزی که هیچ جای خالی در ورزشگاه وجود نداشت، با وجود سن بالا خود را به یادگار امام رسانده بود.

اژدریان خود را هوادار تراکتور معرفی کرده و عنوان کرد: بیش از حد به تیم تراکتور علاقه دارم و نتوانستم خودم را راضی کنم که از تلویزیون بازی را ببینم و گفتم به هر طریقی شده در ورزشگاه حضور خواهم داشت.

وی گفت: پیش از کرونا به صورت مرتب در دیدارهای تراکتور حضور یافته و از نزدیک بازی‌ها را نگاه می‌کردم اما کرونا کمر من را شکست و مدت‌ها نتوانستم در ورزشگاه حضور یابم.

وی در مورد اینکه چطور از جایگاه خبرنگاران سر درآورد گفت: من پیر شدم و نوه‌هایم من را به ورزشگاه می‌آورند و مسؤولان هم لطف کردند و در این بازی من را به اینجا فرستادند.

اژدریان خاطرنشان کرد: من الان قدیمی‌ترین هوادار تراکتور هستم و به نتایج این تیم امیدوارم و ان‌شاءالله در طول فصل تراکتور نتایج خوبی را کسب خواهد کرد